O nas

Dzieciństwo tworzy najlepsze opowieści!

Dzieciństwo to nieustanne wyzwania, a my chcemy towarzyszyć nawet tym najmniejszym! Wierzymy, że odkrywanie codzienności i wspieranie dziecięcej wyobraźni to ważny element dorastania. Chcielibyśmy, aby The Story Makers było częścią zarówno wyjątkowych chwilach, jak i codziennych rytuałów.

 

Nasza opowieść

Nic by się nie wydarzyło, gdyby nie narodziny naszego syna. To on przypomniał nam, że dzieciństwo to kolory, a powtarzalność dnia przewrotnie nigdy nie jest taka sama :).

Dzięki rodzicielstwu spełniliśmy marzenie o stworzeniu lifestylowego brandu - przyjaznego i godnego zaufania.

Od początku zależało nam na tym, aby niezawodność, spotykała się z estetyką i dbałością wykonania. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie fajnych i jakościowych tekstyliów, które będą przydatne i trwałe.

ECO STORY

Chcemy wybierać lepiej, dlatego pracujemy tylko na certyfikowanych materiałach i organicznych tuszach. Szyjemy i dziejemy w lokalnych manufakturach - nasza produkcja jest w 100% Polska z czego jesteśmy super dumni!

Nasze metki, zawieszki, taśmy wykonane są z naturalnych materiałów: bawełny organicznej, bawełny, papieru z recyklingu z włóknami bawełny. 

Nie pakujemy produktów w folię czy plastikowe worki. Kartony i taśmy klejące są biodegradowalne.

Tam, gdzie to możliwe usprawniamy działania, aby jeszcze lepiej prowadzić świadomą i odpowiedzialną produkcję.

 

Twórzmy razem najlepsze Story :)!

Iga i Piotr

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl