Zwroty i reklamacje

Zwroty

Można dokonać zwrotu produktów w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. W tej sytuacji prosimy skontaktować się z nami mailowo na adres: hello@thestorymakers.eu, podając numer zamówienia, nazwę produktu, cenę oraz możliwie datę zakupu. Przed odesłaniem towaru prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na dole strony i załączenie go do przesyłki. Zwrot należy odesłać na własny koszt dowolnym kurierem. Nie odbieramy paczek za pobraniem, z paczkomatów czy  punktów odbioru. 

Adres do wysyłki:

TSM Iga Paszkiewicz 

ul. Wojskowa 5/139

60-792 Poznań

Zwracany produkt nie może nosić oznak użytkowania. Musi posiadać oryginalne metki i opakowanie. 

Środki zostaną zwrócone na podane konto nie później niż 14 dni po otrzymaniu przez nas towaru. Dokładamy starań, aby działo się to niezwłocznie.

Istnieje możliwość wymiany produktu w przeciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki poprzez zwrot produktu i ponowne złożenie zamówienia. Zwracany produkt nie może nosić oznak użytkowania i musi posiadać oryginalne metki i opakowanie. Koszt wysyłki ponosi Kupujący. Prosimy najpierw o kontakt mailowy w tej sprawie :).

 

Reklamacje

Każdą reklamację prosimy zgłaszać mailowo na adres: hello@thestorymakers.eu, podając przyczynę zgłoszenia wraz z numerem zamówienia, nazwą produktu, ceną oraz możliwie datę zakupu. 

 

Adres do wysyłki:

TSM Iga Paszkiewicz

ul. Wojskowa 5/139

60-792 Poznań 

W przeciągu 14 dni od otrzymania wadliwego towaru nastąpi weryfikacja. Mailowo lub telefonicznie poinformujemy o jego statusie. 

Uznanie reklamacji, będzie oznaczać naprawę, wymianę towaru na ten sam, pełnowartościowy lub zwrot środków wraz kosztem przesyłki na podane konto. 

Nie podlegają reklamacji produkty, które zostały uszkodzone mechanicznie, ich wada widoczna była po otrzymaniu przesyłki, ale nie została zgłoszona niezwłocznie oraz przez specyfikę ich naturalnego zużycia. Więcej na temat pielęgnacji naturalnych materiałów przeczytaj tutaj.

Jeśli reklamacja odnosi się do cech wynikających z nieistotnych różnic między produktem zamówionym, a otrzymanym, nie stanowi to podstawy do jej rozpatrzenia.

 

 

FORMULARZ ZWROTU 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl